Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, la calculul pensiei se iau in calcul ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, la calculul pensiei se iau in calcul veniturile baza ...

Buna ziua, la calculul pensiei se iau in calcul veniturile baza pentru contributie cas pentru toata perioada de contributie? Daca in ultimii 2 ani am avut un salariu mai mare acesta ma ajuta sa am un punctaj mai mare?
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~