Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... persoana cu handicap grav solicit ajutor
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

persoana cu handicap grav solicit ajutor

Buna ziua. Sunt o persoana cu handicap grav cu certificat de 5 ani, si doresc sa beneficiez de legea nr.488/2006. Pot depune cereri pentru toate drepturile mele in cazul DGASPC Teleorman? Unde sa ma adresez !
Pentru a beneficia de facilitatile prevazute de L nr 448/2006 aveti dreptul sa depuneti dosar cu documente justificative la serviciul specializat din cadrul primariei locale
[ link extern ] /
ynocentta, utilizator
Am depus, si mi-au raspuns ca trebuie sa ma adresez dgaspc teleorman. Nu stiu unde sa ma adresez?
Pai ati scris si dvs, dgaspc Teleorman.
Daca ati fi tastat pe google, gaseati si adresa, sunt in Alexandria, strada dunarii 7
Buna ziua!
Gasiti aici datele de contact de la DGASPC Teleorman,locatie,numar telefon,adresa email
[ link extern ] /
am sa trimit toate actele care le am. Va multumesc