Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua,nu înțeleg un lucru .....în fiecare luna ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua,nu înțeleg un lucru .....în fiecare luna cei de ...

Bună ziua,nu înțeleg un lucru .....în fiecare luna cei de la primărie trimit executorilor suma de 600lei ,iar restul din salar mi-l virează în cont bancar ,la care și din acest cont bancar același executor îmi retrage lunar încă 130lei tot ptr acea proprire....am socotit luna aceasta suma întreaga proprita minus ce îmi retrage și am descoperit ca doar cei 130lei sunt scazuti din suma întreaga însă ceilalți 600lei ,parca nici nu ias avea, undeva pe drum dispar și nu e de luna curenta.....cui as putea sa ma adresez sa vad care e problema?!mulțumesc ptr răspuns
Buna ziua, mergeti la executor cu dovezile privind retinerea sumei de catre Primarie si vedeti despre ce e vorba. Poate sumele sunt retrase cu alte titluri, poatr aveti mai multe executari, poate e o greseala a executorului, etc