Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatie de proprietari. Intrebare : Dacă intr-un ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatie de proprietari. Intrebare : Dacă intr-un apartament ...

Asociatie de proprietari.
Intrebare :
Dacă intr-un apartament locuiesc 2 pensionari ,soția are o pensie de 1700 lei iar sotul o pensie de 2.500 lei , soția beneficiază de ajutor pentru căldură ?
Mulțumesc
"În cazul în care media veniturilor per locuitor/gospodărie este mai mare de 2000 de lei, pentru punctul de consum respectiv nu se acordă card de energie."
[ link extern ]