Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua va rog să-mi spuneți dacă bancnotele de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua va rog să-mi spuneți dacă bancnotele de 500.euro ...

Bună ziua va rog să-mi spuneți dacă bancnotele de 500.euro și 50euro din 2.002. Se mai pot folosi la schimb valutar
La schimb valutar: nu cunosc.

Mergeți la bancă.
MERSI AM FOST LA SCHIMB VALUTAR ȘI AM REUSIT SAI SCHIMB