avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 237 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara, ma afectează absentele de la o școală ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara, ma afectează absentele de la o școală ...

Bună seara am o întrebare ma afectează absentele de la o școală de la alt oraș ca mam mutat în alt oraș și la alta scoala și miam făcut viza de flotant dar am așteptat și sau înmulțit absentele fiindcă acum am aflat de acesta viza , și nu știu dacă ma primește cu 600 de absente aștept un răspuns dar vreau sa nu stau îngrijorată ma primește sau nu?
Cel mai recent răspuns: Daniel Vidoe , Consultant asigurari 14:01, 20 Februarie 2023
Absentele nu dispar, situatia dv scolara actuala sunt consemnate in foaia de transfer/matricola
Pai și ma primește nu?
Mergeti si intrebati direct la unitatea de invatamant daca este vreo problema in ceea ce priveste acumularea celor 600 de absente.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum pot lua o persoana in spatiu fiind minora ? adică eu m-am ... Ciocea Ciocea Cum pot lua o persoana in spatiu fiind minora ? Adică eu mam mutat într-un alt oraș și la scoala nu ma primește pentru ca nu am adresa din buletin aici ... (vezi toată discuția)
Transfer scoala postliceala ionescucarmen ionescucarmen buna ziua. am urmat doi ani de scoala postliceala la zi de asistent medical generalist.in anul doi am absentat si am fost notificata in luna iulie cu ... (vezi toată discuția)