Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara, ma afectează absentele de la o școală ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara, ma afectează absentele de la o școală ...

Bună seara am o întrebare ma afectează absentele de la o școală de la alt oraș ca mam mutat în alt oraș și la alta scoala și miam făcut viza de flotant dar am așteptat și sau înmulțit absentele fiindcă acum am aflat de acesta viza , și nu știu dacă ma primește cu 600 de absente aștept un răspuns dar vreau sa nu stau îngrijorată ma primește sau nu?
Absentele nu dispar, situatia dv scolara actuala sunt consemnate in foaia de transfer/matricola
Pai și ma primește nu?
Mergeti si intrebati direct la unitatea de invatamant daca este vreo problema in ceea ce priveste acumularea celor 600 de absente.