Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod caen inchirieri
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod caen inchirieri

CE COD CAEN SE FOLOSESTE PENTRU BILIARD,PING PONG SI PLAYSTATION FARA ACTIVITATI DE BAR (STRICT INCHIRIEREA ACESTORA)
george-neagu, moderator
dvs nu inchiriati, ci aveti o sala de jocuri. inchiriere ar fi daca mi-ati da voie sa-mi iau masa de biliard acasa 2 saptamani.