Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, tatăl meu a lucrat in mina in subteran la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, tatăl meu a lucrat in mina in subteran la Rovinari ...

Buna seara , tatăl meu a lucrat in mina in subteran la Rovinari Gorj inainte de 2010 .A fost la Rovinari și a întrebat de cartea lui de munca , i s-a zis ca nu este acolo . Pe vremea când lucra tatal meu acolo era Marian Condescu acționar 100% . Am încercat sa aflam unde se afla arhivele ca sa poată intra in posesia cărții de munca , fiindu-i necesară pentru pensionare , dar nimeni nu știe nimic , toată lumea da din umeri . In aceasta situație ce este de făcut ? Ma puteți ajuta in vreun fel ? Unde as putea sa întreb pentru ca nu prea mai am idei ? Mulțumesc anticipat !
Buna seara!
Incercati aici
[ link extern ] /