Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua Sotia mea a lucrat intre 1987-1993 la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua Sotia mea a lucrat intre 1987-1993 la Trustul Antreprize ...

Bună ziua Sotia mea a lucrat intre 1987-1993 la Trustul Antreprize Generale Carpati"Antrepriza "Casa Republicii" Ne intereseaza unde gasim arhiva ?
Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti si mie cum ati rezolvat si unde ati gasit arhiva Trustului! Sunt in aceiasi situatie, multumesc!