Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Unde as putea găsi cartea de munca? Am lucrat la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Unde as putea găsi cartea de munca? Am lucrat la trustul Carpați ...

Unde as putea găsi cartea de munca? Am lucrat la trustul Carpați
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...