Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... sunt pensionata anticipat cu penalizare pot sa am ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

sunt pensionata anticipat cu penalizare pot sa am venituri din ...

sunt pensionata anticipat cu penalizare
pot sa am venituri din actiivitati independente PFI/PFA, fara sa mi se sisteze veniturile din pensie?
Pentru activitatea de administrator de imobile in condomeniu, se poate
infiinta PFI sau PFA, cum trebuie sa procedez?
multumesc
Puteti realiza venituri din actiivitati independente PFI/PFA, fara sa vi se sisteze veniturile din pensie.
Cornel Vasile, Consilier juridic