Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care sunt conditiile pentru a practica transport ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care sunt conditiile pentru a practica transport alternativ cu masina proprie?...

Care sunt conditiile pentru a practica transport alternativ cu masina proprie avand permis auto de categoria B, de preferinta fara a apela la flota sau fara a infiinta societate comerciala, iar daca este obligatoriu, care este cea mai putin costisitoare?
Vedeti daca va este de ajutor
[ link extern ]