Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... In cat tmp se prescriu cheltuielile judiciare avansate ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

In cat tmp se prescriu cheltuielile judiciare avansate de stat ...

In cat tmp se prescriu cheltuielile judiciare avansate de stat si cele de asigurari sociale?
Multumesc.
Buna ziua, 5 ani incepand cu anul imediat urmator celui in care au fost datorate.