Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Din greșeală certificatul de validare a datoriei a ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Din greșeală certificatul de validare a datoriei a fost completat gresit

Din greșeală certificatul de validare a datoriei a fost completat cu suma aferentă lunii dec.2022. Se poate modifica perioada de consum și valoarea astfel încât acesta să poată fi primit la poștă ?
george-neagu, moderator
Completati altul.