avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 806 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, am lucrat la Cooperativa Arta Populara ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, am lucrat la Cooperativa Arta Populara Bucuresti si ...

Buna ziua, am lucrat la Cooperativa Arta Populara Bucuresti si as dori sa aflu unde este arhiva, pentru a-mi elibera o adeverinta de vechime
Intrebati aici :
Arhivele Naționale ale României (aparat central)
Adresa de corespondenţă: Bucureşti, Strada Leaota nr. 2A, Sector 6
Telefon Secretariat:

Telefon direct: 021.312.67.04

Telefon prin centrală: 021/ 303 70 80, la interior 34710

Fax: 0040-21/313 18 38; 0040-21/312 58 41

e-mail: secretariat@arhivelenationale.ro
Bună ziua, ati găsit vreo rezolvare?
Si eu tot la cooperativa arta populara București am lucrat si am nevoie de adeverinta.
Mu puteți ajuta cu informații
Mulțumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua caut arhivele intreprinderii i.t.i.a bucuresti care ... iulianastefan iulianastefan Buna ziua caut arhivele intreprinderii I.T.I.A bucuresti care s a desfintat (vezi toată discuția)
Bună ziua. am lucrat la canalul bucurești - dunăre în perioada ... GhitaS GhitaS Bună ziua. Am lucrat la Canalul București - Dunăre în perioada 1 iulie 1988 până în ianuarie 1989, ca detașat de la OGA Bihor. Pentru dosarul de ... (vezi toată discuția)
Arhiva movas vaslui. vă rog, dacă îmi puteți spune unde găsesc arhiva ... Mirela N. Mirela N. Bună ziua, Vă rog, dacă îmi puteți spune unde găsesc arhiva de la Fabrica de Mobilă MOVAS, Vaslui. S-ar părea că nu este la Tomești, Iași, unde ... (vezi toată discuția)