avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1779 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ca firma, banii care ii primești de la c.n.a.s in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ca firma, banii care ii primești de la c.n.a.s in urma concediilor ...

Ca firma, banii care ii primești de la c.n.a.s in urma concediilor medicale ale unui angajat când se i-au?
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 16:34, 1 Martie 2023
Se primesc dupa cateva luni sau chiar un an.
Acest articol poate va ajuta
www.avocatnet.ro/articol_611...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Predare concediu medical catre angajator ioanacm ioanacm Buna ziua, m-am batut de urmatoarea situatie la locul de munca: am fost internata in spital de la sfarsitul lunii noiembrie (ziua 30) pana in decembrie. De la ... (vezi toată discuția)
Se poate deplasa medicul de familie la domicliul pacientului ... Ileana Cos Ileana Cos Se poate deplasa medicul de familie la domicliul pacientului pentru aplicarea un tratament (injectabil) intramuscular? (vezi toată discuția)
Concediu medical ptr. persoanele care însoțesc un bolnav oncologic ... Boianu Boianu Concediu medical ptr. persoanele care însoțesc un bolnav oncologic la tratamente. Am înțeles că a apărut o lege în aprilie care spune că ai dreptul ... (vezi toată discuția)