Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ca firma, banii care ii primești de la c.n.a.s in ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ca firma, banii care ii primești de la c.n.a.s in urma concediilor ...

Ca firma, banii care ii primești de la c.n.a.s in urma concediilor medicale ale unui angajat când se i-au?
Se primesc dupa cateva luni sau chiar un an.
Acest articol poate va ajuta
www.avocatnet.ro/articol_611...