avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 610 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... In situatia unei succesiuni deschisa in Franta (sot ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

In situatia unei succesiuni deschisa in Franta (sot francez de origine romana), ...

In situatia unei succesiuni deschisa in Franta (sot francez), sotia si minora (romance) pot face acceptarea succesiunii la un notar in Romania, intrucat in instanta cererea a fost respinsa ca neintemeiata?

Alte discuții în legătură

Divort prin notar in franta - procedura recunoscuta in romania ?? onico2003 onico2003 Buna tuturor, Locuiesc in Franta si as dori sa stiu daca procedura de divort semnata in Franta la notar este recunoscuta in Romania ? Specific ca e vorba de ... (vezi toată discuția)
Despre declaratia consimtamant pentru depunere pasaport minor 0751501073 0751501073 procura facuta in franta de catre sotul meu la un notariat ce ma inmputerniceste pe mine sotia,pentru copil cu cerere de document(pasaport).intrebare este:pot ... (vezi toată discuția)
Succesiune franta ciocass1221 ciocass1221 Succesiune Franta. Buna seara. Cu ani in urma m-am casatori in Franta cu un cetatean francez care are un copil tot francez si cetateanul francez a decedat in ... (vezi toată discuția)