Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum as putea sa fac o sesizare catre biroul ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum as putea sa fac o sesizare catre biroul judecatoresc al asociatilor ...

Cum as putea sa fac o sesizare catre biroul judecatoresc al asociatilor de proprietari (de la viseu de sus in maramures)?
Incercati la Primaria localitatii dvs., nu la "biroul judecatoresc al asociatiilor de proprioetari..."