Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, vă rog rog frumos sa mă ajutați ,dacă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, vă rog rog frumos sa mă ajutați ,dacă am pierdut ...

Bună ziua,

vă rog rog frumos sa mă ajutați ,dacă am pierdut actul de identitate ,și mama e decedat si suntem în cursul succesiuni care durează 30 zile poate și mai mult puțin ,cum as putea sa îmi refac buletinul cu ce act ?! Oare cu actul de deces al mamei și contractul.de pe imobil?Mulțumesc frumos!
Va faceti carte de identitate provizorie si dupa ce dezbateti succesiunea si intabulati, va faceti ci.