Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Primarul de catre cine este evaluat profesional?Doresc ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Primarul de catre cine este evaluat profesional?Doresc si un ...

Primarul de catre cine este evaluat profesional?Doresc si un raspuns pe mail-ul meu personal: (editat)

Multumesc.

- Răspunsurile se dau doar pe forum -
Manuela Rășină, administrator
Nu exista profesia de primar , prin urmare - acesta nu poate fi evaluat profesional . Activitatea lui va fi apreciata ( sau nu ) de alegatori , la urmatoarele alegeri . Asta - desigur - daca va mai candida pentru un nou mandat .
CHKa, utilizator