avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 888 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Primarul de catre cine este evaluat profesional?Doresc ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Primarul de catre cine este evaluat profesional?Doresc si un ...

Primarul de catre cine este evaluat profesional?Doresc si un raspuns pe mail-ul meu personal: (editat)

Multumesc.

- Răspunsurile se dau doar pe forum -
Ultima modificare: Duminică, 5 Martie 2023
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: CHKa , utilizator 20:18, 4 Martie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu exista profesia de primar , prin urmare - acesta nu poate fi evaluat profesional . Activitatea lui va fi apreciata ( sau nu ) de alegatori , la urmatoarele alegeri . Asta - desigur - daca va mai candida pentru un nou mandat .
Ultima modificare: Sâmbătă, 4 Martie 2023
CHKa, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Demisie viceprimar sinai sinai VA SALUT,AM SI EU O INTREBARE;IN LOCALITATEA MEA DE DOMICILIU PE DATA DE 16 NOIEMBRIE VICEPRIMARUL A DEMISIONAT DIN FUNCTIE,AS DORII SA STIU CARE SUNT PASII ... (vezi toată discuția)
Propunere ContSters89128 ContSters89128 Vin si eu cu o propunere catre administratorii acestui forum Am vazut ca in ultimul timp se d-au medalii ptr activitatea consultantilor etc , un lucru foarte ... (vezi toată discuția)
Senator sau deputat pentru cel mult douã mandate care pot fi ºi succesive. ContSters88344 ContSters88344 Clasa politică ar trebui să se reînnoiască periodic. Nu trebuie să mai avem senatori şi deputaţi pe viaţă, aşa cum se întâmplă în prezent şi ... (vezi toată discuția)