Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conflict de munca. Am fost înjurat și amenințat cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conflict de munca. Am fost înjurat și amenințat cu bătaia ...

Conflict de munca.
Am fost înjurat și amenințat cu bătaia de către șeful direct la serviciu de fata cu directorul general al magazinului. După incident am fost luat de către director în birou, iar acesta îmi spune ca nu a văzut și auzit nimic deși totul sa petrecut sub ochii lui.
Întrebarea este, în ce măsură sau dacă pot folosi în vreun fel în instanta înregistrările audio?
Cand este permisa inregistrarea cu telefonul ca proba in proces?
[ link extern ] /