Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua,am fost notificat sa completez un dosar ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua,am fost notificat sa completez un dosar aflat in lucru ...

Buna ziua,am fost notificat sa completez un dosar aflat in lucru la o institutie cu niste acte,in termen de 120 zile.Pe notificare apare data de 9 noiembrie numai ca posta m-a anuntat ca am o recomandata pe 23 noiembrie,pe 24 am intrat in posesia ei.De la ce data incepe sa se calculeze acest termen de 120 zile? 9 sau 24 noiembrie? Multumesc
In notiticare nu scrie de cand curge termenul?