Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Transfer imobil catre asociatul unic al firmei radiate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Transfer imobil catre asociatul unic al firmei radiate

Îmi trebuie un proces judiciar ne contencios pentru a obține decizia prin care bonul imobil care aparținea societății radiate din oficiu din motive lipsei de sediul, cu asociat unic, sa fie trimise acestuia?
george-neagu, moderator