Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua...se poate dobândi dreptul de proprietate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua...se poate dobândi dreptul de proprietate asupra unui ...

Buna ziua...se poate dobândi dreptul de proprietate asupra unui teren în suprafață de 4,58 ha daca dețin adeverință in baza Legii Fondului Funciar Nr 18/1991 prin care se stabilește dreptul de proprietate...dețin doar adeverință...nu am făcut alte demersuri...teren fanate
Adrian.hangan12, utilizator
Buna ziua,
Mergeti la primarie si demarati toate demersurile pentru emiterea Titlului de proprietate.