avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1093 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autoturismul mai vechi de 30 de ani , supus ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autoturismul mai vechi de 30 de ani , supus sechestrului poate ...

Autoturismul mai vechi de 30 de ani , supus sechestrului poate fi radiat din circulatie?
Autoturismul nu mai exista fizic și nici un act de proprietate al acestuia.
Ultima modificare: Luni, 13 Martie 2023
lismanumagda1, utilizator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:26, 13 Martie 2023
nu. trebuie scos de sub sechestru
Atat timpcat autoritatile au dispus masura asiguratorie a sechestrului,bunul mobil nu poate fi radiat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Eliberare certificat fiscal Luba Luba Pot sa eliberez certificat fiscal pt radiere auto, la cerere, scos din circulație care este sub sechestru? Dar din evidenta fiscala? (vezi toată discuția)
Buna ziua. pe un autoturism proprietate persoana fizica s-a instituit ... Blueberry33 Blueberry33 Buna ziua. Pe un autoturism proprietate persoana fizica s-a instituit sechestru asigurator de catre un executor judecatoresc, la cererea unei firme de ... (vezi toată discuția)
Am sechestru pe o mașină pe care trebuie să o duc la rabla. ... ediardhazu@gmail.com ediardhazu@gmail.com am sechestru pe o mașină pe care trebuie să o duc la rabla. Mi-au pus notificare pe ea. Cum să procedez, că bani nu am să plătesc?! Mulțumesc! (vezi toată discuția)