Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autoturismul mai vechi de 30 de ani , supus ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autoturismul mai vechi de 30 de ani , supus sechestrului poate ...

Autoturismul mai vechi de 30 de ani , supus sechestrului poate fi radiat din circulatie?
Autoturismul nu mai exista fizic și nici un act de proprietate al acestuia.
lismanumagda1, utilizator
nu. trebuie scos de sub sechestru
Atat timpcat autoritatile au dispus masura asiguratorie a sechestrului,bunul mobil nu poate fi radiat