Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună,sunt angajat cu contract de muncă de la anul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună,sunt angajat cu contract de muncă de la anul 2022, 6 ore ...

Bună,sunt angajat cu contract de muncă de la anul 2022, 6 ore lucrate pe zi. Întrebarea mea este :cum calculează vechime ? Mulțumesc!
1 an lucrat cu timp partial = 1 an lucrat cu norma intreaga = 1 an vechime in munca = 1 an stagiu de cotizare la pensie