Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Alocatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Alocatie

Buna ziua!Cum pot obtine alocatie pentru crestere copil pina la 2 ani,adica cei 85%.Unde trebuie sa ma adresez,si ce acte imi trebuiesc.Multumesc mult.
La primaria orasului in care locuiti. Ei va vor spune si ce acte va sunt necesare.
La serviciul asistenta sociala,apartinand primariei lacalitatii in care aveti domiciliul legal in acte.:D
...dvs. sau sotul... =D>