Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna , imi pot plati cotizatia la pensie in Romania ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna , imi pot plati cotizatia la pensie in Romania lunar daca ...

Buna , imi pot plati cotizatia la pensie in Romania lunar daca locuiesc in alta tara?
Daca da, care ar fi procesul?

Multumesc

LucianRus89, utilizator