Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... In cazul in care unul din reprezentantii salariatilor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

In cazul in care unul din reprezentantii salariatilor isi inchide ...

In cazul in care unul din reprezentantii salariatilor isi inchide contractul de munca cu societatea, este necesar sa se faca alt Contract Colectiv de Munca sau se face doar o informare care ITM?
Nu se face alt c.c.m. ... se va alege un alt reprezentant al salariatilor.