Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna.Un cetatean german care are o ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna.Un cetatean german care are o proprietate(mostenita) in ...

Buna.Un cetatean german care are o proprietate(mostenita) in Romania,vrea sa vanda proprietatea,trebuie sa obtina NIF?Sau impozitarea la sursa(notar),este de ajuns ?Multumesc.
La notar !

Editat- nu mai citati inutii mesajele anterioare si nu va mai semnati interiorul mesajului, mulțumesc!
gi-jane2, moderator