Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... precum stim institutile publice precum primaria sunt ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

precum stim institutile publice precum primaria sunt obligate ...

precum stim institutile publice precum primaria sunt obligate prin lege sa afiseze la avizier salarile bonurile de masa declaraia de avere desi o au pe situl primariei pentru simplu fapt ca nu toti au internet sau nu se descurca ....bun acuma trecem la subjectul principal am cont la BCR unde am limita de retragere de 3000 ron zi ok daca vreau sa imi scot limita de retragere zilnica pe termen nelimitat pot face asta gratuit din aplicatia george adica online dar la sucursala giseu nu poate sa imi scoata aceasta limita de retragere nedeterminata ci doar pentru acea zi in care o solicit si ma costa 5 lei de fiecare data cand doresc sa scot mai mult de 3000 ron intrebarea e simpla pentru cei care nu au internet sau pentru cei care nu pot face acesta treaba din anumite motive dece sunt restrictionati la acest servici ....caci din punctul meu de vedere daca online e posibil ar trebui sa fie posibil si offline adica telefonic sau la giseu sucursala ?
Ce legatura are primăria, avizierul cu banca?
Virgule nu aveti pe tastatura? S-ar intelege mai bine care va e problema.
Sa scoteti limita intr-o zi, ati scris si dvs cum se face...dai 5 lei si o scoti. Nu vrei sa dai 5 lei, o faci pe internet.
gi-jane2, moderator
daca nu ati inteles ce treaba are avizierul cu banca va zic eu sa nu existe descriminare pentru cei ce nu au sau nu stiu sper ca ati inteles la ce ma refer...din aplicatie o scot permanent as vrea sa platesc la ghiseu bani sa scoata ei pe termen nedeterminat acea limita.
FileMooN, utilizator
Daca astea sunt regulile, va trebui sa va incadrati in ele, nu le faceți dvs
gi-jane2, moderator