Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... intabulare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

intabulare

as dori sa stiu cat ma costa intabularea unui apartament de 50000 de euro. 4 camere.
mulumesc!
daca va grabiti s-ar putea sa platiti o suma pana in cateva milioane