Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce valoare are o hotărâre a adunării generale a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce valoare are o hotărâre a adunării generale a asociației ...

Ce valoare are o hotărâre a adunării generale a asociației de locatari?
De norma locala, daca nu incalca vreo lege. Daca da, poate fi atacata si invalidata in instanta.

latka a scris:

De norma locala, daca nu incalca vreo lege. Daca da, poate fi atacata si invalidata in instanta.

Mulțumesc!