avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1207 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Ce valoare are o hotărâre a adunării generale a ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Ce valoare are o hotărâre a adunării generale a asociației ...

Ce valoare are o hotărâre a adunării generale a asociației de locatari?
Cel mai recent răspuns: Nadoi , utilizator 15:06, 12 Aprilie 2023
1 din 2 utilizatori consideră
acest răspuns util
De norma locala, daca nu incalca vreo lege. Daca da, poate fi atacata si invalidata in instanta.


latka a scris:

De norma locala, daca nu incalca vreo lege. Daca da, poate fi atacata si invalidata in instanta.

Mulțumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anulare proces verbal asociatie de proprietari. buna ziua, la adunare generala a asociatiei de proprietari a ... Dani_L Dani_L Buna ziua, la adunare generala a asociatiei de proprietari a fost scris in timpul sedintei un proces verbal de mana si am semnat intr-un tabel. A fost ... (vezi toată discuția)
Probleme inchiriere uscatorie shhican shhican Am si eu o problema in legatura cu inchirierea unei uscatorii de bloc. Problema e in felul urmator: Vreau sa inchiriez o uscatorie de bloc la ultimul etaj ... (vezi toată discuția)
Penalizari locatari celentano11 celentano11 asociatia de locatari stabileste prin adunarea generala penalizari pentru diferite abateri ale locatarilor- galagie dupa o anumita ora, parcare in locuri ... (vezi toată discuția)