Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am o locuinta in Timisoara si vreau sa ma dau in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am o locuinta in Timisoara si vreau sa ma dau in intretinere ...

Am o locuinta in Timisoara si vreau sa ma dau in intretinere la fica mea,dar ea este casatorita actulde intretinere cu uzufrct viager trebuie sa il si pe ginerele meu sau pot face numai cu fata mea?
-Va multumesc
Fara contract, fiica nu va ingrijeste?