avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1168 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua!După o acreditare RENAR a unui laborator,se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua!După o acreditare RENAR a unui laborator,se impune ...

Buna ziua!După o acreditare RENAR a unui laborator,se impune o marire salarială a personalului participant la acreditare?Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: danabi , utilizator 11:29, 22 Aprilie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu exista un text de lege in aceasta privinta, indiferent de sectorul de activitate , bugetar sau privat.
Mulțumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Timp de lucru cdn2828 cdn2828 Buna ziua! Am profesia de biolog si lucrez intr-un laborator de analize medicale in departmentul de anatomie patologica. La semnarea contractului am ... (vezi toată discuția)
Legea 330/2009 privind salarizarea unitara oana ristea oana ristea Buna ziua, In data de 27.11.2009 am primit confirmare titlului de doctor. Lucrez intr-o institutie bugetara si conform contractului colectiv am dreptul la un ... (vezi toată discuția)
Plagă infectată. spitalul spune că sunt sănătos! misulino misulino In urma cu 3 saptamani am fost operat la un spital de stat din Bucuresti de granulom, dupa ce in octombrie 2017 fusesem operat in acelasi loc (zona inghinala) ... (vezi toată discuția)