Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua!După o acreditare RENAR a unui laborator,se ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua!După o acreditare RENAR a unui laborator,se impune ...

Buna ziua!După o acreditare RENAR a unui laborator,se impune o marire salarială a personalului participant la acreditare?Mulțumesc!
Nu exista un text de lege in aceasta privinta, indiferent de sectorul de activitate , bugetar sau privat.
Mulțumesc!