Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , probleme cu coloana lombara grave de ce nu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , probleme cu coloana lombara grave de ce nu mi se ...

Buna ziua , probleme cu coloana lombara grave de ce nu mi se acorda CM , ma trimit la medicul de familie , medicul specialist nu mi acorda CM vreau sa stiu si eu DE CE , cind cer CM parca le cer luna de pe cer
Acordarea concediului medical se poate face de catre medic doar in urma unei examinari medicale detaliate. Se tine cont si de precedentele concedii acordate.
Daca nu vi se acorda concediu medical reiese ca afectiunile dvs. pot fi indreptate prin recomandari medicale privind efortul depus, etc.
Cu cinci hernii de disc, cifoza, lordoza, scolioza modificari degenerative la nivelul coloanei vertebrale , un cancer de sin ,abia ma deplasez , mai sunt si alte maruntisuri la nivelul coloanei care se vad la RMN nu puteti sa mi spuneti dv ca e vb de ce , de o ENTORSA simpla altul este motivul si tare as fi curioasa sa l aflu . Ce face un om care si a rupt un picior
Asa dintrodata sau sistat CM urile MINCIUNI
O seara buna
Cu afectiunile de care amintiti puteti depune dosar medical la comisia medicala din cadrul CJP in vederea pensionarii pe caz de boala. Nu mentionati cate zile de concediu medical ati primit deja in ultimul an.