Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca soția mea a născut pe data de 5/09/2021 când ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca soția mea a născut pe data de 5/09/2021 când trebuie ...

Daca soția mea a născut pe data de 5/09/2021 când trebuie sa se întoarcă la munca,am întrebat la resurse umane la locul de muncă avut înainte de a rămâne însărcinată și nu au știut să-mi spună.Au spus să mă interesez la ITM.Mulyumesc frumos
Daca indepliniti conditiile de a beneficia de indemnizatia pentru CCC, atunci va trebui sa revina la munca in data de 06.08.2023,

Daca nu indepliniti conditiile de a beneficia de indemnizatia pentru CCC, atunci va trebui sa revina la munca in data de 06.09.2023,