avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 805 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Daca soția mea a născut pe data de 5/09/2021 când ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Daca soția mea a născut pe data de 5/09/2021 când trebuie ...

Daca soția mea a născut pe data de 5/09/2021 când trebuie sa se întoarcă la munca,am întrebat la resurse umane la locul de muncă avut înainte de a rămâne însărcinată și nu au știut să-mi spună.Au spus să mă interesez la ITM.Mulyumesc frumos
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:52, 29 Aprilie 2023
Daca indepliniti conditiile de a beneficia de indemnizatia pentru CCC, atunci va trebui sa revina la munca in data de 06.08.2023,

Daca nu indepliniti conditiile de a beneficia de indemnizatia pentru CCC, atunci va trebui sa revina la munca in data de 06.09.2023,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. eu sunt ccc, copilul face 2 ani pe 9 iulie 2021.as ... andreea998 andreea998 Buna ziua. Eu sunt CCC, copilul face 2 ani pe 9 iulie 2021.As vrea sa ma întorc la serviciu mai devreme, tatăl nu isi ia luna lui.Vreau sa stiu cand ar ... (vezi toată discuția)
Marius cosa Irina cosa Irina cosa Buna ziua.am o întrebare sunt in prenatal cu primul copil care e născut pe data de 29.09.2016 și de la servici mia zis că pe data de 01.09.2018 trebuie să ... (vezi toată discuția)
Concediu de cresterea copilului pentru tati R3b0rn R3b0rn Sotia mea a fost angajata la o societate cu contract pe perioada determinata. Ea a ramas insarcinata si a nascut inainte sa ii expire contractul iar societatea ... (vezi toată discuția)