Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna Ziua, Dețin un garaj in clădirea unu bloc, De ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna Ziua, Dețin un garaj in clădirea unu bloc, De ce autorizații ...

Buna Ziua,

Dețin un garaj in clădirea unui bloc,
De ce autorizații as avea nevoie și de la cine pentru a monta un cort in fata acestuia( țin sa Menționez ca in fata garajului este un spațiu betonat de aproximativ 300mp neinscripționat pe jos cu vreun loc de parcare cumpărat. Proprietarii garajelor vecine parchează masina in fata acestora, la fel și eu)

Multumesc.
Nwtiy, utilizator
De ce doriti sa montati un cort in fata garajului ?
Unde doriti instalarea cortului ?