Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie pe caz de boala - Leucemie - 18 luni Concediu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie pe caz de boala - Leucemie - 18 luni Concediu Medical ...

Pensie pe caz de boala - Leucemie - 18 luni Concediu Medical
Se poate pensiona pe caz de boala? Multumesc.