Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Retragere plângere
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Retragere plângere

Buna seara! Daca cineva vrea sa isi retragă plângerea făcută asupra unei persoane, dar pt câteva săptămâni nu se afla in orașul in care s-a petrecut fapta și in care a făcut plângerea, cum ar trebui sa procedeze? Mulțumesc.
AndaNav, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Pana atunci puteți anunță și politia ca sa nu facă cercetări aiurea si sa piardă vremea.
Asa ati afla și dacă se poate fără sa mai apelati la avocat.

București 2023