Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Nir pentru pfa
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Nir pentru pfa

CARE ESTE DIFERENTA DINTRE NIR GLOBAL VALORIC SI NIR CANTITATIV VALORIC
george-neagu, moderator
Folositi-l pe cel cantitativ valoric.
Nu mai scrieți pe acest forum întregul text cu majuscule.
Postați întrebările la contabilitatea în partida simpla care se aplica la pfa.
george-neagu, moderator