Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, Se mai elibereaza de la primarie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, Se mai elibereaza de la primarie ,,Certificat pentru ...

Buna ziua,
Se mai elibereaza de la primarie ,,Certificat pentru atestarea posesiei sub nume de proprietar''-Anexa 1 pentru o constructie pentru care nu exista autorizatie de construire? Am inteles ca a fost abrogat Ordinul 633/2006. si nu se mai poate elibera.Multumesc!
Se eliberează, doar ca se numește Anexa 26