Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am fost evacuati de catre locator si pus lacate la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am fost evacuati de catre locator si pus lacate la sediul profesional ...

Am fost evacuati de catre locator si pus lacate la sediul profesional in baza unei notificari emisa chiar de el fara nici un executor fara nimic pe motiv ca nu am platit chiria 2 luni si el a luat aceasta suma din garantie plata utilitatiilor la zii .Am fost evacuati ca am facut notificari sa ne arate facturiile in baza carora dansul ne face facturi pentru plata utitatiilor
Locatorul a inteles sa va notifice pentru neachitarea obligatiilor contractual asumate
Analizati responsabil clauzele contractual reciproc asumate si verificati conditiile de reziliere contract