avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1105 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... D-l avocat , despre Gift of Legacy dv ați dat un ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

D-l avocat , despre Gift of Legacy dv ați dat un raspuns d-nei LidiaMuraru , 11 feb. ...

D-l avocat , dv ați dat un raspuns d-nei LidiaMuraru , 11 feb. 2023 privitor la faptul ca dânsei i se pare ca Gift Of Legacy este pacaleala ( ,,I se pare").
Prin raspunsul dv, fiind avocat, si asumandu-va oficial site-ul , lasati sa se inteleaga ca este un raspuns asumat (,,trebuie sa anuntati politia din Africa ")
O alta postare pe site-ul dv oficial pe Google spune alte neadevaruri despre Gift of Legacy.
Va rog sa verificati ce se posteaza pe pagina dv .
Vreau sa va rog sa ne spuneti daca ati verificat despre ce este vorba in acest proiect si va asumati aceste postari de pe site-ul dv .
Va multumesc si sper sa puneti raspunsul pe pagina dv .
Toate cele bune va doresc , la toti!
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 14:35, 7 Mai 2023
Ce anume e neadevarat?
3 din 3 utilizatori consideră
acest răspuns util
Gift of Legacy e o escrocherie, dorina 1964, nu o puteți apăra sau promova pe site-ul nostru.
Ultima modificare: Duminică, 7 Mai 2023
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Gift of legacy sau cadoul mostenitor - o schema piramidala spamchecker87 spamchecker87 Acest articol face parte dintr-un document care a fost tradus in 5 limbi. Să aflăm mai multe despre fondatorii Gift of Legacy: - Chris Hattingh Mai ... (vezi toată discuția)
Apometre = probleme nir0 nir0 [b]Of of, mai mai ...[/b] :( In urma cu 3 ani am schimbat apometrele si la baie si la bucatarie. Dupa 3 luni de la schimbare, am observat ca unul din ... (vezi toată discuția)
Raspundere juridica - blog de stiri homebet homebet Buna ziua, As vrea sa deschid un site de tipul unui ziar online in care sa fie publicate stiri si informatii despre ceea ce se intampla intr-o companie spre ... (vezi toată discuția)