Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... D-l avocat , despre Gift of Legacy dv ați dat un ...
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

D-l avocat , despre Gift of Legacy dv ați dat un raspuns d-nei LidiaMuraru , 11 feb. ...

D-l avocat , dv ați dat un raspuns d-nei LidiaMuraru , 11 feb. 2023 privitor la faptul ca dânsei i se pare ca Gift Of Legacy este pacaleala ( ,,I se pare").
Prin raspunsul dv, fiind avocat, si asumandu-va oficial site-ul , lasati sa se inteleaga ca este un raspuns asumat (,,trebuie sa anuntati politia din Africa ")
O alta postare pe site-ul dv oficial pe Google spune alte neadevaruri despre Gift of Legacy.
Va rog sa verificati ce se posteaza pe pagina dv .
Vreau sa va rog sa ne spuneti daca ati verificat despre ce este vorba in acest proiect si va asumati aceste postari de pe site-ul dv .
Va multumesc si sper sa puneti raspunsul pe pagina dv .
Toate cele bune va doresc , la toti!
Ce anume e neadevarat?
Gift of Legacy e o escrocherie, dorina 1964, nu o puteți apăra sau promova pe site-ul nostru.
Manuela Rășină, administrator