avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 460 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna seara. Exista o legislatie care prevede clar ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna seara. Exista o legislatie care prevede clar numarul de ...

Buna seara. Exista o legislatie care prevede clar numarul de beneficiari pe care poate sa ii vada un psiholog pe zi? exista un standard maxim de clienti. beneficiari care pot beneficia de consiliere psihologica sau evaluare psihologica pe zi? Va multumesc frumos

Alte discuții în legătură

Normare psihologi clinicieni lidiutzaa lidiutzaa Buna seara! As dori sa stiu daca exista un cadru legal care reglementeaza numarul maxim de beneficiari (copii cu dizabilitati), cu care e permis sa faci ... (vezi toată discuția)
Supervizare profesionala PsihologSaracescuMonica PsihologSaracescuMonica Am si eu o mare dilema... In cadrul inceputului profesiei mele, este necesar sa imi fie supervizata activitatea profesionala de un psiholog cu o treapta de ... (vezi toată discuția)
Raport psihologic dgaspc alexa_sidorencu alexa_sidorencu as dori sa obtin o evaluare psihologica de la DGASPC pt un copil de 6 ani,am fost acolo si mi-au spus ca nu se poate face aceasta evaluare decat in urma unei ... (vezi toată discuția)