Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Imputernicire ( procura)Buna seara,as vrea sa stiu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Imputernicire ( procura)Buna seara,as vrea sa stiu daca pot sa- i fac imputernicire sotului,pt.vinzarea ...

Buna seara,as vrea sa stiu daca pot sa- i fac imputernicire sotului,pt.vinzarea unui imobil pe care l- am cumparat impreuna,eu nefiind in tara pt.a semna contractul de V-C?Multumesc!
Da, puteți.
raluk0207, utilizator