Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara!Daca am PFA și am 2 angajați zilieri,in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara!Daca am PFA și am 2 angajați zilieri,in momentul ...

Bună seara!Daca am PFA și am 2 angajați zilieri,in momentul in care nu am de munca,cum se procedează cu taxele la stat?atât pentru mine,cât și pentru cei 2 angajați?
Pentru cei doi zilieri , nu platiti nimic ..