Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna dimineațaAn cumpărat un imobil in urma cu un an ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna dimineațaAn cumpărat un imobil in urma cu un an dar nu ...

Buna dimineațaAn cumpărat un imobil in urma cu un an dar nu am reușit să trec utilitățile pe numele meu . Sunt pe numele vechiului proprietar dar plătite de mine la zi ( suntem vecini )
Pot să vând imobilul daca am facturile plătite la zi dar acestea nu sunt pe numele meu ? Trebuie să vând urgent .
Va mulțumesc!
Puteti, da.
Va mulțumesc pt răspuns!

gi-jane2 a scris:

Puteti, da.