avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1596 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... salut, ce se poate intampla daca acum cateva zile mi a ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

salut, ce se poate intampla daca acum cateva zile mi a fost suspendat ...

salut, ce se poate intampla daca acum cateva zile mi a fost suspendat certificatul de inmatriculare de către rar si politie din cauza tobei de eșapament, si acum daca ma deplasez cu masina ce se poate intampla? risc doar o amenda? sau dosar penal?

Alte discuții în legătură

Probleme acte auto!!1 GabrielStefan GabrielStefan Salut am si eu o problema foarte mare:am cumparat o masina din targ si am aflat dupa vro 2 zile ca masina nu este inmatriculata pt ca s-a anulat ... (vezi toată discuția)
Vw polo sub sechestru in italia Petrica Popa Petrica Popa In 31 august 2018 am Cumparat o Masina VW polo cu numere rosii provizorii de Bacau si RAR efectuat in Bacau in 30 August. Am facut toate actele necesare pentru ... (vezi toată discuția)
Conducere cu permisul suspendat laura123333 laura123333 Va rog sa ma ajutati cu o nelamurire.Pe 31 decembrie 2013 mi-a fost suspendat permisul pentru depasirea vitezei pe 90 zileX-(.Am facut contestatie si mi sa ... (vezi toată discuția)