avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 514 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Bună seara, am o întrebare.Am pus banii în anul ...
Discuție deschisă în Executare silită

Bună seara, am o întrebare.Am pus banii în anul 2000 la FNI ...

Bună seara, am o întrebare.Am pus banii în anul 2000 la FNI a dat faliment și nu am primit înapoi banii.Va rog să mi ajutați ce documente și unde trebuie să pun dacă am șanse.Multumesc frumos.
Nu aveți de unde ss primiți banii....Din păcate rămâneți cu paguba și cu experienta unei ,,investitii"nereusite în primii ani ai capitalismului sălbatic autohton..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Investitor fni marianaalbu marianaalbu Buna ziua, Sunt un investitor FNI,care cu intarziere am ales calea de a apela la un executor judecatoresc deoarece am inteles ca asa poate voi reusi sa-mi ... (vezi toată discuția)
Sentinta civila in cazul fni letaro letaro Buna ziua! Am o rugaminte urgenta! Ma poate cineva lamuri daca se despagubesc sau nu toti investitorii FNI sau numai cei care sunt trecuti pe lista aceaia din ... (vezi toată discuția)
Investitor fni marianaalbu marianaalbu Buna ziua, Sunt un investitor FNI,care cu intarziere am ales calea de a apela la un executor judecatoresc deoarece am inteles ca asa poate voi reusi sa-mi ... (vezi toată discuția)